Хабарландыру! «Орта білім беретін үздік ұйым»

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 544 бұйрығымен бекітілген «Орта білім беретін үздік ұйым» грантын беру конкурсын өткізу қағидаларына сәйкес 2023 жылғы 27 сәуірде Обаған ауылы, Пришкольная көшесі, 1а мекенжайы бойынша сағат 12:00-де ҚОӘББ «Алтынсарин ауданының білім бөлімі» ММ I кезеңді (аудандық) «Орта білім беретін үздік ұйым» грантын беруге арналған конкурсы өтеді.

Конкурсты өткізу тәртібі: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 544 бұйрығымен бекітілген гранттың мөлшері мен оны беру тәртібін белгілей отырып, «Орта білім беретін үздік ұйым» грантын беру конкурсын өткізу қағидаларының 2-тарауына сәйкес.

Құжаттарды қабылдау: 2023 жылғы 24 сәуірге дейін, Обаған ауылы, Пришкольная көшесі, 1а мекенжайы бойынша жүзеге асырылады.

1101010., Малая Чураковка а.,

Больничная, 1А Телефон: 8(71445) 22 5 88

Сайттың ескі нұсқасы

© 2024 ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ ӘКІМДІГІ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ “АЛТЫНСАРИН АУДАНЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІ” ММ. Барлық құқықтары қорғалған.