avgustovka2023

2023 жылдың 28 тамызында Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыруымен «Әділетті Қазақстан: сапалы білім, адал ұрпақ, табысты ұлт» / «Справедливый Казахстан: качественное образование, честное поколение, успешная нация» тақырыбында ауданның педагогикалық ұжымының жиналысы өтті.

Кеңеске барлығы 140 қатысушы қатысты, оның ішінде жергілікті атқарушы органдардың өкілдері - 16, ата - аналар - 10, қоғамдық ұйымдар - 7, бірлестіктер - 2, шаруашылық жүргізуші субъектілер – 5, бұқаралық ақпарат құралдары - 2, білім беру ұйымдары-98.

Жиынға қатысушылардың барлық баяндамалары қазіргі уақыт үшін өзекті болып табылады, сонымен қатар ауданның проблемалық мәселелері шешілді, нормативтік құжаттарда қамтылған мәселелер қаралды, ұсыныстар берілді..

Осы кеңесте келесі мәселелер қамтылды:

1. «Әділетті Қазақстан: сапалы білім, адал ұрпақ, табысты ұлт» - Бермаганбетова Акмаржан Уаликановна - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданының білім бөлімі» ММ басшысы.

2. «Справедливый Казахстан: качественное образование, честное поколение, успешная нация» - Петренко Елена Александровна - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Өңірлік психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығы» КММ директоры.

3. «Поддержка и развитие одаренных детей, как один из факторов качественного образования на пути к успешной нации» - Умирбаева Роза Абдыкалыковна - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Краснокордон жалпы білім беретін мектебі» КММ басшысы.

4. «Эффективные методы профилактики аутодеструктивного поведения несовершеннолетних в школах  Алтынсаринского района» - Детянцева Людмила Александровна - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Силантьев жалпы білім беретін мектебі» КММ педагог - психологы.

5. «Мой инициатива в образовании» - Жиенбаева Алена Владимировна - Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Зуев жалпы білім беретін мектебі» КММ мұғалімі.

6. «Ведомствоаралық өзара іс-қимыл өскелең ұрпақты оқыту мен тәрбиелеу сапасын арттыру шарты ретінде: нәтижелер, қорытындылар және перспективалар».

Альмаганбет Аскар Жандарбекұлы - Алтынсарин аудандық санитарлық-эпидемиологиялық бақылау басқармасының басшысы

Мегеря Светлана Викторовна - Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының «Алтынсарин аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КММ басшысының орынбасары

Лысенко Виктор Анатольевич - «Алтынсарин ауданының Төтенше жағдайлар департаменті» РММ басшысының м.а.

110100., Убаган а.,

Сайттың ескі нұсқасы

© 2024 ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ ӘКІМДІГІ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ “АЛТЫНСАРИН АУДАНЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІ” ММ. Барлық құқықтары қорғалған.