WhatsApp Image 2023 11 20 at 16.22.55 2023 жылғы 17 қарашада "О.Шипин атындағы жалпы білім беретін мектеп" КММ базасында мектеп басшыларының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарлары мен сынып жетекшілеріне арналған "Музей патриоттық тәрбиенің бір түрі ретінде" атты аудандық әдістемелік семинар өтті.

Семинар қонақтарын мектеп басшысы С. Қ. Кішібай құттықтап сөз сөйледі.
Қатысушылар үшін мұражай бойынша Экскурсия ұйымдастырылды (тарих пәнінің мұғалімі И.А. Потанина, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Г. Ж. Қабылбекова). Білім алушылардың жобалық және зерттеу жұмыстары ұсынылды. Сынып жетекшілері Байсаматова Ж. М., Кошмагамбетова Ж. О., Терентьева Е.Л., Карбашова Н. А., Дустьярова А. М. және Дощанова А. 1-4, 5, 8 сыныптар үшін сынып сағаттары өткізілді.
Тәжірибелі және жоғары кәсіби ұйымдастырушылардың арқасында (Кішібай С. Қ. , Садықова Н. Ф. және Шаймердина Г.С.) еліміздің болашағына және адамдарға бей-жай қарамай, бізге шығармашылық жағдайда кездесудің бірегей мүмкіндігі ұсынылды.
Патриотизм-жан-жақты дамыған тұлғаның маңызды белгілерінің бірі. Өскелең ұрпақты патриоттық тәрбиелеу әрқашан қазіргі мектептің маңызды міндеттерінің бірі болды, өйткені балалық және жастық шақ-Отанға деген қасиетті махаббат сезімін ояту үшін ең құнарлы кезең. Үлкен ел кіші Отаннан басталады, сондықтан көше атауларынан, аудандардың тарихынан және табиғи түрде олардың бастауында тұрған адамдардың өмірбаянынан бастап тарихты білу қажет. Бүгін бізге мектеп оқушылары А. Стяжкина - 10 "Б" сыныбы және Н.Мұрат , А. Нагашыбайқызы 5 "А" сыныбы көрсетті.
Мұражай, басқа әлеуметтік институттар сияқты, қолда бар білімді нығайтуға және тереңдетуге, оларды тиісті сенімдерге айналдыруға мүмкіндік береді.

WhatsApp Image 2023 11 20 at 16.21.52WhatsApp Image 2023 11 20 at 16.22.27WhatsApp Image 2023 11 20 at 16.22.27

110100., Убаган а.,

Сайттың ескі нұсқасы

© 2024 ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ ӘКІМДІГІ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ “АЛТЫНСАРИН АУДАНЫНЫҢ БІЛІМ БӨЛІМІ” ММ. Барлық құқықтары қорғалған.